Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınıza gelen tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.


Hakkımızda

Archem Diagnostik End. LTD.

2001'den beri sizlere hizmet eden Archem Diagnostik End. LTD. ülkemizde, kan sayım ve biyokimya reaktiflerinin üretiminin yanı sıra laboratuar cihazlarının da üretim ve OEM olarak ithalatını misyon edinen vazgeçilmez bir kaynak olmuştur.

Archem Diagnostik End. LTD. diagnostik sektörüne adım attığı ilk günden bu güne bütün başarı serüveninin iki ana temele dayandırmıştır:

• Diagnostikte teknolojik yenilikleri takip etme,
• ‘Akademik-bilimsel metotlarla kıyaslanabilir, ispatlanabilir, desteklenebilir olan sürekli ürün kalitesi’ stratejisi

Bu iki ana temelden vazgeçmeyen Archem Diagnostic Industry LTD./Nanocell Diagnostic Industry LTD. diagnostik ürün üretim teknolojisindeki yıllardır devam ede gelen yoğun tecrübe ve bilgi birikimi, dünyanın en büyük diagnostik üreticileriyle gerek Know-How, gerekse AR-GE işbirlikleri sayesinde spesifik ve rutin biyokimya reaktiflerinin aranılan markası haline gelmiştir. Kan sayım solüsyonlarının Türkiye’deki ilk üreticisi olma gururunu taşıyan Archem bu başarısına ilk kez yurtdışına reaktif ihracatı yapma onurunu ekleyerek artık sahasında Türkiye’de rakiplerine bir ekol olmuştur.

Bilindiği üzere Archem 2008’den beri TÜBİTAK işbirliği ile ve Tıp fakültelerinden danışman akademisyenlerle ‘Üretim kalitesini uluslar arası standartlarda devam ettirme ve yeni ürün panelleri geliştirme amaçlı’ kan sayım reaktifi üretim AR-GE’si yapmaktadır. Bu projenin sonucu olarak Archem kan sayım reaktiflerinin uyumlu olduğu kan sayım cihazı markası 13’e çıkmış, Archem kan sayım reaktif pazarı Vietnam’dan Romanya’ya, Fas’tan Avrupa ülkelerine kadar açılmıştır.

Archem Diagnostik End. LTD. Üretim panellerinin dışındaki sahalarda da Ekonomi/Kalite prensibi ile hareket etmiş ve bu bağlamda OEM anlaşmalar yapmıştır. Archem R&D grubunun yoğun desteği ve gösterdiği hedefler, oluşturdupu standartlar doğrultusunda sektörünün incisi cihaz üretici firmalarla OEM anlaşmalar yapılmıştır.

Türkiye’de artık bütün firmaların başarı grafiğini ilgi ile takip ettiği Archem, başarısını gruplandırdığı desteklerine borçludur. Bunlar;

© Satış sonrası kurulum, detaylı kurulum eğitimi, Türkçe, İngilizce kılavuz desteği.
© Satış sonrası acil-rutin servis veya periyodik bakım desteği
© Bayi eğitim desteği (Periyodik, broşür, e-mail, yerinde eğitimler)
© Bayi teknik servis eğitim desteği. (Firmamız lokal-yerinde servis kültür ve stratejisine inanmaktadır.)
© Pazarlama bazlı akademik-bilimsel doküman desteği.
© Websitesi aracılığıyla online bilgi paylaşımı

Ufkunuzdaki beklentileri yakalamak için çıktığımız diagnostik yolunda ülke ve bölgemizden bilime ve insanlıga hizmete katacagımız değerleri beraber işlemek ümidiyle...